Hakkımızda

Dönmezler Tarım

Tarım sektörünün ve bu sektördeki gelişmelerin ülke ekonomisine olan katkısı tartışılmazdır.

Ülkemizde üretilen tarım makinelerindeki gelişmeler çiftçilerimizin yüksek verimle çalışmalarına katkı sağlamaktadır. Gelişen tarım potansiyeline paralel olarak günümüzde tarım makinelerine duyulan ihtiyaç da sürekli artmaktadır.

Türkiye genelinde ve özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde tarım makineleri imalâtında söz sahibi kuruluşlar arasında yer alan dönemezler tarım, 1998 yılından bu yana hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Gelişen zamana ayak uydurmayı ve kaliteli üretimler sunmayı kendine prensip edinen DÖNMEZLER tarım, geçen zaman zarfında makine parkını sürekli yenileyip geliştirerek tarım makinelerinin yanı sıra Gübre serpme, kepçe, tesviye küreği, patoz, silindir makineleri imalâtıyla da sektörün vazgeçilmez markası haline gelmiştir.

Sürekli gelişme, verimliliği arttırma ve üretim maliyetlerini asgarî ye düşürme çabalarının yanı sıra müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir yönetim anlayışı ile hizmet veren DÖNMEZLER tarım bu hizmetlerine satış sonrasında da devam ederek müşterisinin yanında olmanın sevincini yaşıyor. Satış sonrasında geniş yedek parça desteği sunan firma üründe 2 yıl garanti ve sorunsuz tamir-bakım servisleri ile de kusursuz hizmet için çalışıyoruz.

DÖNEMEZLER tarım makineleri sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden tecrübeli çalışanları, teknik kadrosu, bilinçli müşterileri ve üstün kalitedeki hizmetleri ile ulusal tarımın ilerlemesi için hizmet sunmaya devam ediyor.

Kaliteli Seçim
Zamana
Ayak Uyduran
Tarım Ekipmanları

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden tecrübeli çalışanları, teknik kadrosu, bilinçli müşterileri ve üstün kalitedeki hizmetleri ile ulusal tarımın ilerlemesi için hizmet sunmaya devam ediyor.

% 0
Yerli Üretim
% 0
Kalite
% 0
Hizmet
Yerli üretimden aldığımız güç, yenilikçi ar-ge çalışmalarımız, artan hizmet kapasitemiz ve değişmeyen kalite anlayışımızla aralıksız hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli şeçim'in adresi Dönmezler Tarım
tr_TRTurkish
Müşteri Destek Ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Hizmetleri
Müsait
Join our newsletterand get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed